Sklep sportowy Tychy ul. Uczniowska 7

Wybierz firmę:
WszyscyWyświetl listę
Sortuj wg:
Cena:
Widok:
Koszyk z zakupami
Suma zakupów
0.00 zł
Znaleziono 181 produktów.
«12345 ... 13»
Okulary sportowe S-160B czerwone 1para
Promocja!
Cena: 99.00 zł
129.00 zł
Okulary sportowe S-160D białe 1para
Promocja!
Cena: 99.00 zł
129.00 zł
RG 4090
cena już od 129.00 zł
RG 4100
cena już od 229.00 zł
Opakowanie na okulary czarno-białe
cena już od 20.00 zł
Znaleziono 181 produktów.
«12345 ... 13»

Oczy to wrażliwa część ciała i trzeba je szczególnie chronić, zwłaszcza przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Powinni o tym pamiętać zwłaszcza sportowcy, którzy uprawiają swoją aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Dlatego koniecznie trzeba się wyposażyć w profesjonalne okulary przeciwsłoneczne. Nie tylko stanowią one ochronę przed negatywnymi skutkami promieni słonecznych, ale zapewniają lepszą widoczność, zwiększają pole widzenia, umożliwiają efektywniejszą obserwację. W naszym asortymencie można znaleźć najróżniejsze modele najlepszych firm.

O czym pamiętać wybierając ochronne okulary przeciwsłoneczne? Przede wszystkim okulary powinny dopasowywać się do kształtu twarzy, co zapewni wysoki komfort ich użytkowania. Niektóre z dostępnych w naszym sklepie modeli są wyposażone w opaski, które zapobiegają zsuwaniu się okularów z głowy. Szkła okularów powinny móc się łatwo wymienić, ale nie mogą też zbyt szybko ulegać zarysowaniu. Okulary muszą być lekkie, odporne na uszkodzenia, warto, by były antyalergiczne.

Jednak najważniejszą cechą okularów jest jakość ich soczewek. Ważny jest odpowiedni filtr UV, do wyboru są różne wysokości filtra. Można zdecydować się także na odpowiednią kategorię przepuszczalności światła. Można zakupić szkła przyciemnione lub pomarańczowe – w zależności od swoich potrzeb i preferencji.

Dobrym pomysłem jest także zaopatrzenie się w dodatki do okularów przeciwsłonecznych, które będą bardzo praktyczną pomocą. Szmatka i płyn do czyszczenia szkieł to wręcz rzecz niezbędna, najlepsze są ściereczki z mikrofibry. Smycz na okulary również się przyda – umożliwi wygodne poruszanie się ze zdjętymi okularami. Pomocna będzie także wspomniana już opaska, która zapobiega zsuwaniu się szkieł z głowy. Warto mieć także etui, bądź woreczek które chroni nieużytkowane okulary przez zabrudzeniami i innymi uszkodzeniami. Takie dodatkowe akcesoria znajdą się w zestawach i są dostępne z okularami, ale możne je także zakupić oddzielnie.

Zapraszamy do zapoznania się z modelami okularów przeciwsłonecznych dostępnych w naszym sklepie. Gwarantujemy wysoką jakość sygnowana najlepszymi markami. Przygotowaliśmy korzystne ceny, różne promocje i atrakcyjne rabaty. Polecamy nasze okulary przeciwsłoneczne!