Sklep sportowy Tychy ul. Uczniowska 7

Czym się zajmujemy

Supleshop.pl – sklep kulturystyczny sprzedający odzywki i suplementy oraz akcesoria i sprzęt sportowy. Tychy al. Bielska 135. Posiadamy największy wybór odżywek i suplementów w wykwalifikowanych sklepach. Ponadto gwarantujemy najniższe ceny w Polsce. Sklep z odżywkami w Tychach powstał w 1999 roku, gwarantujemy największy wybór w Polsce odzywek i suplementów oraz sprzętu sportowego.

Dietetyk sportowy i żywieniowy – nasza firma świadczy usługi z zakresu dietetyki sportowej i żywieniowej oraz stosowania suplementów i odżywek. Kwalifikowany Dietetyk Sportowy Marcin Bartolik z ukończonym kierunkowym wyższym wykształceniem, oraz kwalifikowany Dietetyk Żywieniowy Patrycja Wojtyniak z ukończonym kierunkowym wyższym wykształceniem, należą do najlepszych specjalistów w zakresie doradztwa żywieniowego i suplementacyjnego. Doświadczenie oparte jest o wieloletnią współpracę z klubami sportowymi oraz osobami indywidualnymi.

Trener Personalny – Grupa Falcon Poland FHU, właściciel marki Supleshop świadczy usługi w zakresie prowadzenia treningów indywidualnych i grupowych. Bardzo duże doświadczenie i wyjątkowe podejście do każdej osoby gwarantuje kwalifikowany Trener Personalny Siłowni i Fitness – Marcin Bartolik. Nasz trener poprowadzi Twój trening na siłowni, w klubie fitness oraz w domu. Kwalifikacje i doświadczenie międzynarodowe pozwalają prowadzić trening z wieloma ćwiczącymi jednocześnie. Gwarantujemy szybkie efekty a jednocześnie dobrą zabawę.

Hurtownia Sportowa Sportxtreme – to hurtownia i sklep sportowy w Tychach ul. Przemysłowa 60 a także sklep z odżywkami. Jedna z największych hurtowni sportowych w Polsce. Nasza hurtownia sportowa sprzedaje sprzęt i artykuły sportowe w kategoriach rolki, deskorolki, łyżwy, akcesoria do pływania i na basen, okularki do pływania, stroje kąpielowe Speedo, Arena sprzęt fitness i na siłownię, rowerki treningowe magnetyczne, bieżnie treningowe, orbit reki, step pery, skakanki, piłki fitness, piłki do koszykówki, piłki do nogi i gry halowej oraz siatkówki. Tysiące artykułów, przyrządów i sprzętu sportowego. Zawsze najniższe ceny w Tychach i całej Polsce. Dostawa w całej Europie. Nasza hurtownia sportowa Sportxtreme w Tychach ul. Przemysłowa 60 sprzedaje także odżywki dla sportowców i suplementy diety. W ofercie m.in. odzywki białkowe, odżywki węglowodanowo białkowe, gai nery, glutamina, aminokwasy, HMB, kreatyna ,ZMA, CLA i wiele innych. Serdecznie zapraszmy do zakupu odzywek i suplementów takich firm jak Olimp, Trec, Vitalmax, Fitness Authority, MRM, Optimum Nutrition, Activlab, Aminostar, Fitmax, Multipower, Universal czy VPX.