Sklep sportowy Tychy ul. Uczniowska 7

Historia

Sklep kulturystyczny w Tychach sprzedający odżywki i suplementy diety, należący do Grupa Falcon Poland FHU istnieje od 1999 roku. Nasza firma powstała w latach, gdy odżywki i suplementy impetem podbijały polski rynek. Pierwszą siedzibą Supleshop był mały sklep zlokalizowany w Tychach przy ul. Nałkowskiej 4. Po kilku latach podnoszenia kwalifikacji i współpracy z największymi dystrybutorami w Polsce, Grupa Falcon Poland FHU otworzyła duży sklep z odżywkami i suplementami diety, w którym zatrudniła dietetyka i jednego z najlepszych specjalistów od suplementacji sportowej.

Nawiązując współpracę z zagranicznymi producentami odżywek dla sportowców i suplementów diety, Grupa Falcon Poland FHU otworzyła największy sklep kulturystyczny z odżywkami w Polsce. Supleshop to marka stworzona przez Grupa Falcon Poland FHU w celu ujednolicenia sieci sklepów z odżywkami i suplementami w Polsce. Są one wyznacznikiem nie tylko wysokiego standardu obsługi ale dostępu do dietetyka, trenera personalnego i najtańszych odżywek w Polsce. Aktualnie Supleshop – to kilka sklepów w Polsce oraz hurtownia odżywek dla sportowców i suplementów diety w Tychach. Rozwinięciem naszej sieci są sklepy Sportxtreme zajmujące się sprzedażą asortymentu obejmującego towar nie tylko z branży fitness, ale także trekkingu, profesjonalnego obuwia do biegania, odzieży sportowej po takie branże jak sporty zimowe, pływackie czy piłkę nożna i siatkówkę.

Supleshop.pl Tychy al. Bielska 135 – tu znajduje się sklep kulturystyczny sprzedający odżywki i suplementy oraz sprzęt sportowy w tym rękawiczki na siłownie, pasy wzmacniające skórzane, ławeczki do ćwiczeń. Sklep z odżywkami w Tychach Supleshop to gwarancja solidnej obsługi. Hurtownia Sportowa Sportxtreme Tychy ul. Przemysłowa 60 - tu znajduje się hurtownia sportowa, w tym sprzęt sportowy, odżywki i suplementy dla sportowców.